Uncategorized

Jednolite koszule – moda męska

Podstawą ubioru każdego szykownego Włocha są klasyczne, jednolite koszule. Uszyte z wytwornych materiałów gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza oraz komfort użytkowania. Charakterystyczne są podwinięte rękawy oraz rozpięte guziki pod szyją, będące wyrazem włoskiej fantazji. W ten sposób Włosi podkreślają swoją oryginalność. Panowie uwielbiają inspirować się lokalnymi krajobrazami, dlatego stawiają na barwy plaż i morza. W garniturach koszule stają się eleganckim dodatkiem i dopiero wówczas zdobione są krawatami.
Następnym elementarnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach włoskich miast, spotkać można zwłaszcza białe chinosy, o typowo włoskiej długości odkrywającej kostki. Włoscy mężczyźni stawiają na dopasowane, zwężane nogawki. Eksponują one atuty sylwetki, jednocześnie zapewniając komfort i swobodę ruchów. Wybierając taką długość nogawek będziesz najmodniejszy w nadchodzącym sezonie! Idąc w ślad za ulicznymi stylizacjami z Włoch panowie przekonują się do zalet krótszych spodni np. w super modną kratkę. Panowie stawiają na kremowe spodnie, które nadają ich stylizacjom tak pożądanej świeżości. Włoska moda od lat przekonuje, że białe, wytworne materiały luksusowy look.
W formalnym ubiorze Włochów królują zestawy z kamizelkami. Panowie często stawiają na kolorowe garnitury, które zestawiają z kamizelkami. Nie bez znaczenia pozostaje dorobek włoskich wizjonerów mody, którzy zachwycają barwnymi, nietuzinkowymi wzorami. Za ich sprawą, cechą włoskiej mody miejskiej są odważne połączenia barw
W sezonie letnim obserwujemy szczególne zainteresowanie i wpływy stylu włoskiego w modzie męskiej. Królują błękitne oraz białe lniane koszule. Stylizacje, które przywodzą na myśl włoskie wakacje stworzyć można dzięki propozycjom marki Lavard. W jej asortymencie znajdziemy m.in. dwurzędowe marynarki, koszulki polo i kontrastowe poszetki. Naszych klientów staramy się stale zachwycać jakością używanych materiałów oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Mężczyzn ceniących klasyczną elegancję oraz najnowsze trendy zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.